07.10.2013
   
Text Size
 

ПОСЛЕДНИ НОВИНИ

  • Жена взе телето на алая в Симеоновград
  • “Хасково” загуби първи точки
  • Тейнур Марем в младежкия национален тим

НАЙ-ЧЕТЕНИ

  • ГЕРБ: 12 години стигат, кметът става неадекватен
  • Палатът на Георги Иванов се шири в чашката на язовир
  • Павлина и Ники – жури на „Танцувай с мен 3-стаен”

Реклама

 
Obshtina - baner

Новини

  • Дядо преби крадец и защити дома си Уплашеният апаш вдига кръвно и отърва...
  • 960 000 цигари минаха под ножа Близо 960 000 цигари бяха  пуснати във фуражомелка....
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Шум и Блясък

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Вулгарни надписи украсиха Градската градина

Близо година и половина след откриването на реновираната Градска градина, в нея вече има вандалски набези. Няколко от пейките в парка са надраскани и дори обгорени. Скамейките са украсени с вулгарни послания, които дразнят посетителите. 
Привечер тук, основно в беседката, се събират компании. Пият и пушат, вдигат шум. Вероятно те са вандалите.  В парка има охрана, нощем се заключва, но това се оказва недостатъчно, коментират разхождащите се в Градската градина. Много искаме да ни е хубаво, но много бързо го съсипваме, добави възрастна жена.
Неведнъж охраната е правила забележка на компаниите, граждани са викали полицията през нощта, тъй като се палят огньове, разказаха още те. Занемарената с години Градска градина придоби вид на европейски парк чрез проект на общината за 10 млн. евро, с който бяха обновени паркови и пешеходни пространства. Реконструкцията завърши преди около година и паркът стана място за почивка и спорт на много хасковлии.

Добави коментар

В момента има 691 посетителя в сайта

Login Form