Нападателят на Димитровград Цветомир Матев (в средата) ще се опита да продължи кариерата си в ГърцияБившият нападател на Димитровград си намерил отбор край Солун
Голмайсторът на третодивизионния Димитровград Цветомир Матев е заминал за Гърция. Бившият младежки национал си уредил отбор в близост до Солун и смятал там да продължи кариерата си през пролетния сезон. Това потвърди за "Хасковска Марица", президентът на Димитровград Ангел Колев.

Кокала на урок при Сър Алекс Фъргюсън

Треньорът на Хасково Емил Велев замина снощи на треньорски семинар в Тел АвивТреньорът на Хасково Емил Велев замина снощи на треньорски семинар в Тел Авив
Наставникът на Хасково Емил Велев получи шанс да се види с легендарния бивш мениджър на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън. Снощи Кокала отлетя за Израел. В Тел Авив в следващите дни ще се проведе треньорски семинар, на който ще присъстват доста именити специалисти. Сред най-важните гости е Сър Алекс Фъргюсън.

Педро с нов фамозен гол за Хасково

Отборът на Хасково постигна равенство 1:1 и във втората си контрола играна срещу втородивизионния Пирин (Благоевград) по време на лагера си в Сандански. Срещата на "червено-белите" се състоя вчера от 10.30 часа на заснежения и много тежък терен в село Склаве. Резултатът бе открит през първата част от Педро Еуженио.

Хасково лети от Истанбул за Анталия

Станислав МаламовКокала одобри двама, договори с клуба подписаха Станислав Маламов и Ошобе Оладеле
Стана ясно с какво отборът на Хасково ще пътува за втория си лагер в Анталия. В петък вечерта (30 януари) футболистите тръгват с автобус за Истанбул и сутринта на следващия ден се качват на самолета за известния турски курорт.

Берое написа шестица на Свиленград 1921

Гостите от Стара Загора (в тъмни фланелки) имаха определено преимущество в игратаЕлитният Берое победи с 6:0 Свиленград 1921 на стадион Колодрума в крайграничния град в третата си контрола и първа за домакините от зимната подготовка. Антон Огнянов откри за беройци в 33-ата минута от пряк свободен удар, а пет попадения дойдоха през втората част - Жуниор Мапуку покачи на 2:0 в 48-ата, Атанас Зехиров направи 3:0 в 66-ата, а Георги Костадинов оформи крайния резултат със свой хеттрик с попадения в 67-ата, 80-ата и 87-ата минути.